Máme za sebou fotbalovou sezónu 2017/2018

zveřejněno: 3.7.2018     rubrika: TJ Sokol Větrušice - FOTBAL

 

Máme za sebou fotbalovou sezónu 2017/2018. Tato sezóna byla velice úspěšná. Od začátku před námi byla výzva - postoupit zpět do třetí třídy. Z pouhého přání se postupem sezóny začala stávat realita. A nakonec se to opravdu povedlo. A dokonce s neuvěřitelnou bilancí. 21 výher. 2 remízy. 1 prohra. Nejméně inkasovaných gólů v celé soutěži. Desítky vstřelených gólů. Tisíce naběhaných kilometrů. A mnoho vyřvaných hlasivek. 

Musím říci, že máme skvělý tým, který se parádně sehrál. Chci poděkovat Všem hráčům - hlavně kapitánům Martinovi Šteinerovi a Michalovi Bucharovi, nejlepším střelcům Honzovi Malečkovi a Tomáši Novotnému a všem ostatním, kteří nastoupili a podíleli se na postupu. Dále Mirkovi Jarošovi, za jeho práci, kterou pro Sokol dělá. Vaškovi Pavlíkovi za bezkonkurenčně nejlépe připravené hřiště v okrese. Všem dalším, kdo pomáhají s připravami. Také Obecnímu úřadu za podporu a nakonec NAŠIM FANOUŠKŮM, bez kterých by to nešlo! DĚKUJEME.

A je před námi výzva do další sezóny - postup do okresního přeboru. Byl by to historický úspěch našeho fotbalu. Tak to hecneme, ne?

 

Za Sokol Větrušice Filip Damek.


logo Pražský spolek ochránců zvířat logo Klíček Kleceny logo Pravý Hradec TOPlist logo Mapová aplikace naší obce logo Klecansko Větrušicko