Sousedé se dobře baví 2019 - sháníme dobrovolníky

zveřejněno: 3.4.2019     rubrika: AKTUALITY

Sousedé se dobře baví 15.6.2019

Obec je v letošním roce pořadatelem sportovně kulturní akce „Sousedé se dobře baví“. Jedná se společnou akci DSO Dolní Povltaví, která v naší obci proběhne 15.6.2019 od cca 9-24h. Mnozí z Vás se v minulých letech pravděpodobně této akce zúčastnili jako návštěvníci, tak jistě víte, že organizace takovéto akce vůbec není jednoduchá. Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc při organizaci.

Bereme každého dobrovolníka staršího 17let. Pokud jste nám ochotni pomoci, budeme potřebovat pomoci den předem v odpoledních hodinách a v den akce cca od 8 hod ráno. Na tuto akci se sjíždějí lidé ze všech 11 členských obcí DSO. Co se týká velikosti akce, bude to asi největší akce od Oslav 750 let obce.

Bližší informace Vám ráda poskytnu na tel. 604 273 716, na emailu obec@vetrusice.ce nebo osobně.

Pokud se chcete rovnou přihlásit, napište mi email se jménem, telefonickým kontaktem a Vaše časové možnosti.

Věřím, že si to všichni 15.6.2019 společně užijeme, ať již jako návštěvníci nebo organizátoři. Těšit se můžete na bohatý kulturní program, stánky s občerstvením a večer na taneční zábavu pod širým nebem. Plakát s programem zveřejníme co nejdříve

                                                                                              Vaše starostka      


Pražský spolek ochránců zvířat Klíček Kleceny Pravý Hradec TOPlist Mapová aplikace naší obce Klecansko Větrušicko