Bojovkové hry pro rodinné týmy, Benešov a Konopiště

zveřejněno: 6.7.2020     rubrika: Kulturní a jiné akce

Bojovkové hry pro rodinné týmy v Benešově

Termín: 18. 5. 2020 až 30.9.2020
 
Vstupné: 100 Kč

Během celé turistické sezony můžete vyzkoušet také dvě nové "bojovkové" hry pro rodinné týmy, kterých se můžete zúčastnit kdykoliv v otevírací době TIC Benešov a TIC Konopiště.

Benešovská tajemství
Vydejte se na venkovní dobrodružnou cestu Benešovem a zkuste odhalit skryté tajemství. Cesta se před vámi bude postupně otvírat tak jako když spojujete dílky domina. Pokud se vám to podaří v určeném časovém limitu, čeká vás odměna!

Konopišťský poklad
Zámek bez pokladu? To si ani nelze představit! Vydejte se na venkovní dobrodružnou cestu za pokladem, který stále čeká na své odhalení v blízkosti zámku Konopiště. Cestou vás čeká řada úskalí, střetnete se i s medvědem či lvem.

Akce je určena pro rodinné týmy s dětmi, start v libovolném čase v TIC Benešov a TIC Konopiště, kde hry zakoupíte za 100 Kč.

Při využití bonusové knížky Zažijte Benešov, získáte ke hře Konopišťský poklad hru


logo Pražský spolek ochránců zvířat logo Klíček Kleceny logo Pravý Hradec TOPlist logo Mapová aplikace naší obce logo Klecansko Větrušicko
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.