Větrušák 4/2004 Fotbal

zveřejněno: 23.5.2004     rubrika: Větrušický zpravodaj
18.4. Bášť – Větrušice
Tentokrát se nám příliš nedařilo. Poločas skončil 0:0. V druhé půli jsme sice dali gól, ale tím naše aktivity skončily. Špatně jsme bránili a domácím se podařilo dát dva góly a zvítězili tedy  2:1. Tento zápas nás dost mrzel ! 24.4. – Větrušice – Bořanovice

24.4. Větrušice Bořanovice

Další utkání jsme sehráli doma s mužstvem Bořanovic, které se snaží z naší skupiny postoupit. Porazili jsme je gólem L.Venty ml. 1:0

1.5. Brázdim - Větrušice
V prvním poločase jsme se nemohli dostat do tempa, ale gól jsme nedostali. V druhé půli jsme dostali gól a tři minuty před koncem vyrovnali na 1:1.

9.5. – Větrušice – Záluží
V neděli  nás čekalo první mužstvo tabulky a byli pro nás rovnocenným partnerem. Dostali jsme první gól, ale po chvilce  se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Do konce poločasu jsme zvýšili na  2:1. V druhém poločase jsme si nechali dát hloupý gól, ale stále jsme měli spoustu šancí. Štěstí nám však nepřálo. A právě po vyložené šanci jsme si nechali dát vlastní gól. Zápas tedy skončil 2:1. Přesto bych však rád poděkoval klukům za bojovnost a hezké utkání pro diváky.