STOP HALÁM GOODMAN ZDIBY - na Facebooku

zveřejněno: 23.3.2017     rubrika: Úřední deska - ARCHIV

Přátelé, vážení občané obce Zdiby, občané okolních měst, městských částí hl. m. Prahy a obcí, vážení představitelé spolků, naši podporovatelé.

PLAKÁTEK ZDE


Rádi bychom vás informovali, že jsme ke kauze GOODMAN spustili facebook, kde s vámi budeme sdílet, stejně jako na www.stophaly.nazory.cz, nejdůležitější informace  k plánované výstavbě obřích logistických hal GOODMAN v obci Zdiby.

O CO SE JEDNÁ?

O logistické a výrobní haly:

-  vysoké 14.5 m, velké jako téměř dvě Václavská náměstí v Praze, celý areál odpovídá velikosti 37 fotbalových hřišť, a to  na nejkvalitnější orné půdě v ČR
 (1. bonita)

- s plánovaným umístěním 20 m od prvního rodinného domu ve Zdibech, v bezprostřední blízkosti kostela, hřbitova a zámku;

- vsazované do místa výrazně dopravně a tím i imisně a hlukově zatíženého.


RÁDI BYCHOM ZNALI VÁŠ NÁZOR NA TUTO PLÁNOVANOU VÝSTAVBU, KTERÁ MOMENTÁLNĚ PROCHÁZÍ PROCESEM EIA NA KRAJSKÉM ÚŘADĚ STŘEDOČESKÉHO KRAJE (lhůta na vyjádření k Dokumentaci je do 19.4.2017).

Zde dáváme k dispozici odkaz:

https://www.facebook.com/stophaly.nazory.cz/?pnref=story


JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?


1) Prosím "SDÍLEJTE",nejlépe  VEŘEJNĚ, toto téma + dávejte "TO SE MI LÍBÍ". Pomůžete nám dostat téma do větší sledovanosti.

2) Požádejte o totéž své přátele.

3) Diskutujte k tématu GOODMAN, napiště nám na facebook vaše názory, stanoviska, nápady, podporu nebo cokoliv, co byste rádi k danému tématu sdělili.

JEN AKTIVITA UDRŽUJE VĚCI V POHYBU!


S díky za váš zájem i pomoc!


Eva Slavíková
www.stophaly.nazory.cz


Pražský spolek ochránců zvířat Klíček Kleceny Pravý Hradec TOPlist Mapová aplikace naší obce Klecansko Větrušicko