Jak jsme si užili akci "Sousedé se spolu dobře baví"? - 15. 6. 2019

zveřejněno: 20.6.2019     rubrika: AKTUALITY
Sousedé se spolu dobře baví v Dolním Povltaví - 15. 6. 2019
 

Vážení a milí sousedé, ráda bych se ohlédla za sobotní akcí ,,Sousedé se dobře baví“ Takto velkou akci jsme vlastně organizovali poprvé a já osobně jsem přípravami strávila skoro půl roku. To jaké bude ten den počasí není možné ani objednat ani zaplatit, a i přes obrovské vedro jste přišli a věřím, že se dobře bavili. To je smyslem této akce, aby se sousedé potkávali a společně si ji užili. Obrovský kus práce odvedli paní Adéla Trochtová (členka komise pro kulturu a sport) a pan Filip Damek zastupitel a předseda komise pro kulturu a sport. Patří jim velké díky. Na organizaci se velkou mírou podílela i obec Vodochody v čele s panem starostou. Díky těmto lidem se nám myslím podařilo pro vás připravit a zajistit vše, abyste si tento den užili od rána až do půlnoci. Od všech účinkujících, ať to byly kapely nebo skupina Aliatrix, která nám předvedla úžasnou ohňovou show vyřizuji poděkování za vřelé přijetí, a to jací jste byli báječné publikum. Velké poděkování za pomoc patří dobrovolníkům, kteří nezištně pomohli se zajištěním organizace dopravy panu Kačírkovi, Haiselovi a Vejražkovi, dále pak paní Haiselové, která zajistila dozor u šlapacích autíček, paní Koutské, která pomáhala s organizací turnaje ve vybíjené. Dále velké díky patří městu Klecany za bezplatné zapůjčení velkého stanu a pivních setů. Ráda bych také poděkovala Zemědělskému družstvu za bezplatný pronájem plochy pro parkování.

I přes pár nepříjemných událostí jako bylo napadení strážníka MP Klecany a v noci odcizeného malého stanu to byl báječný den. Co myslíte?

Zatím máme k dispozici tyto fotografie (viz fotogalerie) z turnaje ve vybíjené. Brzo doplníme i další fotky. Pokud má někdo z Vás nějaké fotky z akce, budeme rádi, když nám je pošlete na obec@vetrusice.cz.

Krátký sestřih z úžasné ohňové show skupiny ALIATRIX, kterou jsme si užili během akce "Sousedé se spolu dobře baví" ve Větrušicích 15. 6. 2019. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek!
ODKAZNA VIDEO Z OHŇOVÉ SHOW  


Petra Šefčíková, starostka


Pražský spolek ochránců zvířat Klíček Kleceny Pravý Hradec TOPlist Mapová aplikace naší obce Klecansko Větrušicko