Haly Goodman ve Zdibech

zveřejněno: 8.4.2017     rubrika: Úřední deska - ARCHIV

Přátelé, vážení občané obce Zdiby, občané okolních měst, městských částí hl. m. Prahy a obcí, vážení představitelé spolků, naši podporovatelé. 
Rádi bychom vás informovali, že jsme ke kauze GOODMAN spustili facebook, kde s vámi budeme sdílet, stejně jako na www.stophaly.nazory.cznejdůležitější informace  k plánované výstavbě obřích logistických hal GOODMAN v obci Zdiby. 
O CO SE JEDNÁ?
O logistické a výrobní haly:
-  vysoké 14.5 m, velké jako téměř dvě Václavská náměstí v Praze, celý areál odpovídá velikosti 37 fotbalových hřišť, a to  na nejkvalitnější orné půdě v ČR
(1. bonita)
- s plánovaným umístěním 20 m od prvního rodinného domu ve Zdibech, v bezprostřední blízkosti kostela, hřbitova a zámku;
- vsazované do místa výrazně dopravně a tím i imisně a hlukově zatíženého. 


RÁDI BYCHOM ZNALI VÁŠ NÁZOR NA TUTO PLÁNOVANOU VÝSTAVBU, KTERÁ MOMENTÁLNĚ PROCHÁZÍ PROCESEM EIA NA KRAJSKÉM ÚŘADĚ STŘEDOČESKÉHO KRAJE (lhůta na vyjádření k Dokumentaci je do 19.4.2017).

Zde dáváme k dispozici odkaz:
https://www.facebook.com/stophaly.nazory.cz/?pnref=story
JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?
1) Prosím "SDÍLEJTE",nejlépe  VEŘEJNĚ, toto téma + dávejte "TO SE MI LÍBÍ". Pomůžete nám dostat téma do větší sledovanosti.
2) Požádejte o totéž své přátele.
3) Diskutujte k tématu GOODMAN, napiště nám na facebook vaše názory, stanoviska, nápady, podporu nebo cokoliv, co byste rádi k danému tématu sdělili. 
JEN AKTIVITA UDRŽUJE VĚCI V POHYBU!
S díky za váš zájem i pomoc!
Eva Slavíková
www.stophaly.nazory.cz


Pražský spolek ochránců zvířat Klíček Kleceny Pravý Hradec TOPlist Mapová aplikace naší obce Klecansko Větrušicko